SiberAVM sektördeki yolculuğuna 2000 yılında başlamıştır. Bir limited şirketi olarak faaliyete geçtiği günden beri onlarca projenin temelini atmış, müşterilerinin başarılarıyla mutlu olmuştur.

Web Hosting, Kurumsal web site  ve e-ticaret çözümlerinden anahtar teslim web sitesi yapımına kadar pek çok hizmetiyle dijital ihtiyaçların çözüm noktasıdır. 


Neler Yapıyoruz?

Web Hosting, VDS Sanal Sunucu, Kurumsal Web site ve E-ticaret paketlerimizle isteyen herkesin kusursuz bir e-ticaret sitesine sahip olmasını sağlıyor; ürün ve hizmetlerini pazarlamasına yardımcı oluyoruz.

Fonksiyonel ve Kullanıcı Dostu Yazılımlar

Geniş ürün ve hizmet yelpazesine sahip olan SiberAVM, beklentilere göre hazır  seçenek sunmaktadır. Bütçe dostu fiyatlara üst düzey kalitede hizmet almak isteyenlerin tercihi olan SiberAvm, gelişmiş özelliklere sahip, kolay kullanımlı, ekonomik ve işlevsel yazılımlar satmaktadır.

 

Pratik, Güvenilir ve Etkili E-Ticaret Çözümleri

İstanbul web hosting olarak adını her yere duyurmayı hedefleyen SiberAvm Internet Hizmetleri web sitesi, Kurumsal web siteleri ve e-ticaret paketleri gibi arayışlara da cevap vermektedir.


Ürün ve hizmet yönetimi için gelişmiş özelliklerle donatılan e-ticaret yazılımları her sektörün gereksinimlerine göre ayrı ayrı kurulmaktadır.

Misyonumuz

Hizmet ve ürünlerimizin kalitesini sürekli geliştirerek beklentilere en iyi şekilde cevap vermek
Müşterilerimizle güçlü bir ilişki içinde olmak.
Her işe aynı şekilde değer vermek, aynı özenle yerine getirmek
Sektörümüzün önde gelen ismi olmak ve müşteri pörtföyümüzü genişletmek
Müşterilerimizin projelerini zirveye taşımak, iş yükünü hafifletmek

Vizyonumuz

Deneyimli ve profesyonel ekibimizle Kurumsal ve e-ticaret, yazılım ve tasarım alanındaki ilk tercihler arasına girmek
Bilgi teknolojilerinde yaşanan gelişmeleri takip edip çalışmalarımıza uyarlamak ve ‘iyisine’ değil, ‘en iyisine’ odaklanmak    
Değişime açık, saygın, mükemmeliyetçi, çağdaş ve lider bir firma olmaya devam etmek
Hizmet ve ürünlerimizi yalnızca pazarlayıp satış yapmaktan öte; her müşterimizi iş ortağımız olarak görerek projelerini sahiplenmek; çalışmalarına ivme kazandırmak, mutluluklarına ortak olabilmek

Değerlerimiz


İnsana saygı ve çevreye duyarlılık
Sürdürülebilirlik
Etik İlkeler
Takım Ruhu
Bütçe dostu fiyat
Yenilikçilik
Üstün kalite
Hizmette çeşitlilik
Çözüm ve memnuniyet odaklılık

Tıkla İletişime Geç